Možnosti dopravy a platby

(uvedené ceny včetně DPH)


PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST - PPL / GLS

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PŘEPRAVĚ BALÍKŮ:

-   spolehlivé a prověřené přepravní společnosti

- možnost platby zásilky kartou, změny dodací adresy a času dodání 

-   telefonické SMS avízo v den dodání zásilky s přibližným časem dodání 

-   sledování průběhu doručování zásilky 

-   možnost doručení a následného vyzvednutí na PARCELSHOP (PPL) 

-   kompletní informace na www.ppl.cz nebo www.gls.cz

(parametry balíku / zásilky: hmotnost do 30 kg, rozměry 2 x šířka + 2 x výška + délka = max. 300 cm, maximální délka 120 cm)TERMÍN DORUČENÍ:

Přepravní služby PPL i GLS doručují zpravidla následující den od expedice zásilky tzn. do 24 hodin ( pokud je následují den po expedice pracovní). Paletové zásilky (COGENT , DHL) 48 hodin. (objemné zásilky ).

O rozlišení zásilky zda se jedná o paletovou nebo balík rozhoduje expedice na základě povahy zásilky na základě parametrů objemu, váhy nebo křehká. V případě potřeby nebo nejasnosti sdělíme na dotaz před její expedicí.

Termín doručení se může výjimečně změnit v případě technického výpadku nebo přtížení na straně přepravce ( předvánoční termíny nebo vyšší moc např. porucha vozidla , porucha na depu apod.)NEDODÁNÍ A KONTROLA ZÁSILKY:

Po expedici zásilky obdržíte na Vámi zadaný e-mail a mobilní telefon uvedený v objednávce informace o Vašem balíku včetně počtu zaslaných balíků a v den doručení i kontakt na kurýra

věnujte především zvýšenou pozornost v případě zásilky o více balících a vždy kontrolujte jejich počet! V případě nesrovnalostí řešte ihned s kurýrem!

V případě poškození zásilky kontrolujte její kompletnost a stav ihned před kurýrem! (o stavu zásilky udělejte záznam nebo jí nepřebírejte).

Veškeré zásilky jsou opatřeny buď univerzální páskou v hnědé barvě nebo firemní páskou označenou (OBALY-BALENI.CZ) a pokud je zásilka přelepena jinou páskou (GLS, PPL apod.) vždy zkontrolujte její obsah před kurýrem!VÝŠE HODNOTY OBJEDNÁVKY / CENA ZA 1 BALÍK / ZÁSILKU

    do 5999,- Kč / dopravné: 149,- Kč  ( doručení na adresu) 75,- Kč (doručení na Parcellshop)

    nad 6000,- Kč / dopravné: ZDARMAPŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DHL

Přeprava soukromých a firemních palet do 48 hodin od objednání (zásilky objemné a těžké, které nelze vzhledem k jeich povaze bezpečně přepravit balíkem).

Tuto přepravu hradí zpravidla naše společnost (zásilky nad 6000,- Kč) o jejím použití rozhoduje expedice dle uvedené povahy zboží.

Paletová, kontejnerová a kamionová přeprava DHL je používána i pro dopravu zásilek v celé EU i do třetích zemí (import – export).


COGENT (vlastní firemní přeprava)

Pro regiony Kolín, Kutná Hora, Český Brod, Nymburk, Pardubice, Hradec Králové,

Jaroměř, Náchod (termín závozu individuální).

Doprava je určena pouze pro smluvní zákazníky (obchodníci a velkoobchody s uzavřenou smlouvou)

váha a rozměr balíku není omezen (objemné a paletové zboží).

Ceník dopravy pro regiony Kolín, Kutná Hora, Český Brod, Nymburk:

     BALNÉ:

Při objednávce do celkové výše 500,- Kč vč. DPH účtujeme balné ( náklady na přípravu a zabalení zásilky) 80,- Kč vč. DPH nad 500,- Kč je balné ZDARMAMOŽNOSTI PLATBY:

- Dobírka (poplatek 35,- Kč) - možné pouze při objednávce nad 600,- Kč  bez DPH a nelze pro zaslání na  PPL Parcelshop

- Převod na účet - zdarma   ( možnost platby přes vygenerovaný QR kód )

- V hotovosti při osobním odběru (nad 3000,- Kč)